Toekomstcoachess_De coaches.jpg

De coach in jouw gemeente

Dit zijn onze coaches


Onze coaches zijn er voor jou. Hieronder zie je met wie uit jouw gemeente je contact kunt opnemen.

LET OP!
Woon je in de gemeente Zaltbommel? Daar start de toekomstcoach later in 2021. Tot het zover is, kun je contact opnemen met toekomstcoach Ricardo Beset (zie hieronder: gemeente Maasdriel). Hij brengt je dan in contact met het team uit Zaltbommel.

Gemeente Buren

Bas Manders
Telefoon: 06-20449510
E-mail: b.manders@mozaiekwelzijn.nl
Instagram: @basjongerenwerk_buren
Facebook: Bas Mozaiek Welzijn

Gemeente Culemborg

Francis Nijhof
Telefoon: 06-81007016
fnijhof@elkwelzijn.nl
Instagram: @franciselkwelzijn
Facebook: Francis ElkWelzijn  

Gemeente Maasdriel

Ricardo Beset
Telefoon: 06-23330326
E-mail: r.beset@connect2jeugd.nl
Instagram: @ricardobeset
Facebook: Connect2Jeugd 

Gemeente Tiel

Maurice Julienne
Telefoon: 06-38077205
E-mail: m.julienne@mozaiekwelzijn.nl
Instagram: @mauricejongerenwerk
Facebook: Maurice Jongerenwerker Mozaïek 

Lance Green
Telefoon: 0620452063
Instagram: Lance_jongerenwerkmozaiek
Facebook: Lance mozaiek

Gemeente West Maas en Waal

Marcelino Thuis
Telefoon: 06-15499259
E-mail: marcelinothuis@sociom.nl

Maurits Badal
telefoon: 06- 82330110
E-mail: mauritsbadal@sociom.nl
Instagram: maurits_sociom

 

Gemeente Neder-Betuwe

Kesley Szmagalski
Telefoon: 06 18966494
E-mail: k.szmagalski@mozaiekwelzijn.nl
Instagram: @kesley_mozaiekwelzijn
Facebook: facebook.com/kesley.mozaiek.welzijn

Ralf Reinders
Telefoon: 06 30032965
E-mail: r.reinders@mozaiekwelzijn.nl
Instagram: @ralf_jongerenwerk
Facebook: facebook.com/ralfjongerenwerk

Gemeente West Betuwe
Acquoy, Beesd, Buurmalsen, Deil, Enspijk, Geldermalsen, Gellicum, Meteren, Rhenoy, Rumpt en Tricht

Hüseyin Öztas
Telefoon: 06 34294203
E-mai: h.oztas@mozaiekwelzijn.nl
Facebook: Hüseyin Mozaiek Welzijn  

Gemeente West Betuwe 
Est, Haaften, Heesselt, Hellouw, Neerijnen, Ophemert, Opijnen, Tuil, Varik, Waardenburg, Asperen, Heukelum, Herwijnen, Spijk, Vuren

Cris de Groot
Telefoon: 0644426716
E-mail: C.degroot@connect2jeugd.nl 

Contact

Klik hier voor de contactgegevens van de toekomstcoach van jouw gemeente.

 

Laatste nieuws